Стига сме се лъгали, че събираме за черни дни, инвестиции или нов апартамент – всички знаем къде отиват спестяванията накрая! Представяме ти касичката „Събирам за глупости“, която казва цялата истина директно в очите. Оформена като тлъста пачка от 100 евро с картинка на доволно прасенце-касичка, тя е създадена за твоето следващо незабравимо (и вероятно напълно излишно) пазаруване в 3 сутринта. С надпис „Всички дарения са добре дошли!“, тя е идеален начин да събереш дребните стотинки от джобовете на приятелите си или рестото от доставките на храна. Тъй като се отваря само с нож или отварачка за консерви, твоят „фонд за глупости“ е напълно защитен от самия теб, докато не се напълни догоре!